Nabídka práce > MISTR pro nástrojárnu, 35 000 Kč/měs.

MISTR pro nástrojárnu, 35 000 Kč/měs.

Náplň práce

Hledáme člověka se zkušenostmi na pozici Mistra ve výrobní spol., který má ideálně zkušenosti také s audity a organizování výroby v nástrojárně.
Pokud projdete výběrovým řízením právě Vy, tak vaší náplní práce bude:

- plánování a organizování výroby v nástrojárně
- zodpovědnost za plnění termínů zakázek
- příjem nástrojů na opravu a preventivní údržbu
- optimalizace výrobních procesů
- komunikace s dodavateli služeb pro opravu a výrobu forem
- řízení skladu nástrojů

Nástup možný ihned!

Požadavky

- SŠ nebo SOU strojního zaměření
- praxe na stejné či podobné pozici ve výrobní spol.
- kreativita, komunikační dovednosti
- zkušenosti s řízením lidí výhodou
- ochota práce ve třísměnném provozu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - dotované závodní stravování - 13. mzda + další benefity - náborový příspěvek 5000 Kč - mimořádné příplatky za směnný provoz 500 a 1000 Kč/měs. - pro třísměnný provoz 100Kč stravenky plně hrazené zaměstnavatelem - příspěvek na dop
  • Místo pracoviště: Jindřichův Hradec