Nabídka práce > MANIPULANT / MATERIALISTA / OPERÁTOR

MANIPULANT / MATERIALISTA / OPERÁTOR

Náplň práce

Příležitost pro šikovné ženy i muže do výrobní společnosti. Jedná se relativně o snadnou práci, nic náročného. Vaší náplní práce bude:

- příprava materiálu k vysoušení a navážení výrobků k pokovení, případná obsluha pokovovacího stroje
- zajišťování a příprava obalového materiálu
- odvoz vyrobených kusů do meziskladu nebo skladu hotových výrobků.
- udržování pořádku na pracovišti

Práce je ve třísměnném provozu.

Nástup možný ihned

Požadavky

- ZŠ, vyučení nebo SOU (technické zaměření výhodou)
- praxe v oboru výhodou
- manuální zručnost
- ochotu pracovat ve třísměnném provozu.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 20000 CZK do 23000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - dotované závodní stravování - 13. mzda + další benefity - náborový příspěvek 5000 Kč - mimořádné příplatky za směnný provoz 500 a 1000 Kč/měs. - pro třísměnný provoz 100 Kč/den stravenky plně hrazené zaměstnavatelem - příspěvek n
  • Místo pracoviště: Jindřichův Hradec