Nabídka práce > NÁSTROJAŘ - CNC

NÁSTROJAŘ - CNC

Náplň práce

Hledáme Provozního nástrojaře(ku), který se vyzná v údržbě vstřikovacích forem nebo v programování nástrojů pro CNC.
Od údržbáře vstřikovacích forem očekáváme praxi s opravami a údržbou nástrojů, aby uměl dobře slícovat jednotlivé díly a také je pro nás důležitá znalost leštění tvarových částí jednotlivých nástrojů.
Pokud programujete CNC jste pro nás užitečným, když se vyznáte v hloubičkování či drátování. Programy SolidWorks, SolidEdge.

Nástup možný ihned.

Požadavky

- vzdělání technického směru výhodou
- praxe na stejné či podobné pozici
- manuální zručnost a samostatnost
- ochota práce ve dvou nebo třísměnném provozu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Ostatní,
  • Plat: Od 20000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - dotované závodní stravování - 13. mzda + další benefity - náborový příspěvek 5000 Kč - mimořádné příplatky za směnný provoz 500 a 1000 Kč/měs. - pro třísměnný provoz 100 Kč/den stravenky plně hrazené zaměstnavatelem - příspěvek n
  • Místo pracoviště: Jindřichův Hradec