Nabídka práce > KONSTRUKTÉR - elektro

KONSTRUKTÉR - elektro

Náplň práce

Pro významnou strojírenskou firmy hledáme kandidáty na pozici Samostatný konstruktér elektro! Vhodné i pro absolventy. Značka - pojďte pracovat k nám.

- konstrukční zpracovávání zakázek dle požadavků zákazníka
- tvorba standardní dokumentace eskalátorů a travelátorů
- navrhování technických řešení
- práce na automatizaci procesů v zakázkové činnosti
- spolupráce s ostatními konstruktéry na inovacích napříč produkty

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání elektro zaměření, osvědčení o způsobilosti dle vyhl. 50/78 Sb. § 6 a 10 - není podmínkou
- zkušenosti v oblasti konstrukčního zpracování v 2D (AutoCAD) podmínkou
- zkušenosti v oblasti konstrukčního zpracování v 3D (Creo/Inventor) výhodou
- aktivní přístup k zákaznickým požadavkům, důraz na plnění termínů
- spolehlivost, komunikativnost, samostatnost, flexibilita
- komunikace v AJ písemně i ústně podmínkou alespoň na mírně pokročilé úrovni
- ochota učit se novým věcem a pracovat na svém sebevzdělání
- znalost MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - práci v stabilní mezinárodní společnosti - balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba - 7,5 hod., příspěvek na životní/penzijní pojištění, dotované závodní stravování a další benefity vyplývající z Kolektivní smlouvy)
  • Místo pracoviště: Břeclav