Nabídka práce > HR NOVÁČEK| Grafton Ostrava| fix + motivující provize

HR NOVÁČEK| Grafton Ostrava| fix + motivující provize

Náplň práce

Zajímá tě, co se děje na trhu práce? Práce s lidmi je ti blízká? Jsi člověk zaměřený na výsledky, s touhou po úspěchu? Pak je Grafton ideální místo, kde se můžeš rozvíjet. Zvaž příležitost připojit se k jedné z největších agentur na českém trhu a stát se součástí našeho týmu.

K nám do týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici TALENT SOURCER.

Hlavní náplní práce bude:
- oslovovávní pasivních kandidátů z interní databáze, LI, FB a z řady dalších dostupných zdrojů
- telefonická/emailová komunikace s kandidáty hledající nové zaměstnání
- drobná administrativa
- předávání svých zkušeností a know how nováčkům v týmu
a v neposlední řadě se také setkávat s kandidáty a klienty na schůzkách a firemních akcích, kterých rozhodně není málo. :-)

Požadavky

Co od tebe očekáváme?
- nadšení pro oblast HR a recruitmentu
- orientace v prostředí sociálních sítí
- komunikativní angličtina - občas je potřeba kandidáta vyzkoušet z angličtiny nebo se přelouskat popisem pozice v angličtině
- samostatnost - graftonní know how ti však ukážeme
- velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 23000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co nabízíme? - až 12 dní volna navíc (z toho 2 sick days) - Cafeterie v hodnotě až 14 400 Kč/rok - stravenky v hodnotě 80 Kč/den - Multisport karta - jazykové vzdělávání na pracovišti hrazené firmou - telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnos
  • Místo pracoviště: Ostrava