Nabídka práce > SPECIALISTA/KA V OBLASTI ELEKTROÚDRŽBY|OSTRAVSKO|AŽ 50 000 KČ,-

SPECIALISTA/KA V OBLASTI ELEKTROÚDRŽBY|OSTRAVSKO|AŽ 50 000 KČ,-

Náplň práce

Jste machr, který má zkušenosti v elektroúdržbě, hovoří anglicky nebo německy tak aby se dorozuměl se svým nadřízeným a zároveň má alespoň platnou vyhlášku č.50/1978 Sb., §7? Pokud ano, pak hledáme přesně takového machra jako jste Vy!

Zrovna totiž hledáme někoho do mezinárodní výrobní společnosti, která působí na Ostravsku, aby se postaral o elektroúdržbu, vyznal se v náhradních dílech a aby byl schopen vysvětlit ne technikům, co vlastně potřebuje objednat do skladu.

Náplň práce:

* řízení oddělení elektroúdržby pouze v nepřítomnosti vedoucího
* podílení se na koordinaci externích společností
* podpora při odstraňování poruch na výrobních technologiích
* podílení se na organizaci oprav a revizních prací
* koordinace potřeby náhradních dílů (specifikace potřeb, hledání variant u dodavatelů)
* technická specifikace objednávek pro technický nákup
* udržování minimálního stavu zásob na skladě zásob
* podílení se na investičních akcích

Požadavky

* min. SŠ vzdělání - elektrotechnické zaměření
* anglický nebo německý jazyk na komunikační úrovni (zahraniční dodavatelé)
* zkušenosti v oblasti elektroúdržby jsou vítány
* základní orientace v oblasti PLC řídících systémů
* základní znalost frekvenčních měničů
* min. osvědčení vyhl. 50/1978 Sb., §7

(výhodou 50/1978 Sb., §8)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * finanční prémie dle plnění úkolů * až 5 týdnů dovolené * jazykové kurzy na pracovišti * penzijní připojištění * firemní stravování
  • Místo pracoviště: Ostrava