Nabídka práce > Obchodně technický zástupce pro nátěrové hmoty, ČB, fix 35 000 Kč

Obchodně technický zástupce pro nátěrové hmoty, ČB, fix 35 000 Kč

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti obchodu a prodeje s technickým produktem, ideálně v oblasti nátěrových hmot?

Hledáme Vás!

Náplň práce:

- specifikace a prodej průmyslový značek společnosti
- vyhledávání odbytu průmyslových materiálů společnosti u zákazníků
- péče o zákazníky ve svém regionu
- akvizice nových zákazníků v regionu
- udržování a rozvoj obchodních vztahů ve svěřeném regionu
- schopnost samostatně poskytovat podporu klientům přímo v jejich výrobních provozech
- zpracování a kalkulace cenových nabídek pro zákazníky
- provádění praktických prezentací / aplikací u zákazníků
- technická podpora pro zákazníky
- naplňování obchodní strategie (odpovědnost za obraty)

Požadavky

- technická znalost oboru nátěrových hmot minimálně 5 let
- praxe v aplikaci nátěrových hmot stříkáním výhodou
- prodejní a vyjednávací schopnosti
- samostatnost při jednáních
- znalost práce na PC (MS Word, Excel, Powerpoint)
- ŘP skupiny B, ochota cestovat, časová flexibilita

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - služební vůz i k soukromému užívání
  • Místo pracoviště: České Budějovice