Nabídka práce > Manažer/ka obchodního centra, 70 000 Kč/měs.

Manažer/ka obchodního centra, 70 000 Kč/měs.

Náplň práce

Hledáme kandidáty/tky na pozici Manažera/rky obchodního centra v Českých Budějovicích.

Vaší náplní práce bude:

- celkové řízení správy a provozu maloobchodního projektu
- komunikace s majitelem projektu, s nájemníky a s dodavateli služeb
- zastupování klienta / majitele projektu při jednáních se třetími stranami
- vyhledávání nových komerčních příležitostí
- plánování a hospodaření v rámci stanoveného provozního rozpočtu budovy
- pravidelný reporting klientovi

Požadavky

- Zkušenost na obdobné pozici
- znalost AJ (minimálně pro písemnou komunikaci se zahraničním vlastníkem)
- dobrou znalost MS Word a MS Excel (denní agenda jsou hlavně tabulky)
- organizační schopnosti a pragmatický přístup k řešení problémů
- schopnost práce i v nečekaných situacích

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 0 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - stravenky - systém Cafeterie s ročním příspěvkem minimálně 18.000,-Kč ročně - 3 sick days - mobilní telefon i pro soukromá volání
  • Místo pracoviště: České Budějovice