Nabídka práce > OPERÁTOR NA VELÍKOVÉ - (27 000/měs) NAVÍC 13. plat, docházkový bonus

OPERÁTOR NA VELÍKOVÉ - (27 000/měs) NAVÍC 13. plat, docházkový bonus

Náplň práce

Rádi byste měli stabilní měsíční mzdu od 24 000 a více? 13. plat, stravenky či extra docházkový bonus? Zkuste se za námi podívat na nezávaznou prohlídku závodu na VELÍKOVÉ.

Náplň práce:

* připrava materiálu do výroby
* obsluha výrobní linky
* 3 směnný nebo 4 směnný provoz

Požadavky

* fyzickou zdatnost
* dobrý zdravotní stav

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 24000 CZK do 27000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat (20 - 25 000 kč) - prémie v rozmezí 2 500 - 4 000,-Kč (měsíčně) - bonus za dobrou docházku (500,-Kč) - týden dovolené NAVÍC (celkem 25 dní) - možnost zálohově vyplácené mzdy - příplatky za víkend 50% - příplatek za odpolední směnu 7,-/ho
  • Místo pracoviště: Zlín