Nabídka práce > Průmyslový inženýr - TOP výroba

Průmyslový inženýr - TOP výroba

Náplň práce

Hledá se PROCESÁK do výrobní společnosti - máme nejmodernější technologie a potřebujeme do týmu člověka, který moderním způsobem nastaví i výrobní procesy. Pokud mluvíš anglicky a zvládáš metody LEAN managementu v praxi, přijď se k nám podívat..

Co je náplní této pozice:
- zavádění lean metod do praxe naší výroby
- hledání slabin a neefektivních míst v procesech
- vedení vlastního projektového týmu
- optimalizace procesů a výrobních postupů
- vedení interních školení a workshopů
- tvorba předpisů a potřebné dokumentace

Požadavky

- 5 let praxe ve výrobní společnosti
- VŠ vzdělání - technický směr
- aktivní AJ - mluvená/psaná komunikace se zahraničními kolegy
- prokazatelné zkušenosti jako procesní inženýr
- green-belt certifikace
- dobrý znalost MS Office
- samostatnost a příjemné vystupování

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - roční bonusy - týden dovolené navíc - dotované závodní stravování - podpora rozvoje a vzdělávání zaměstnanců - kulturní a sportovní akce pro zaměstnance
  • Místo pracoviště: Zlín