Nabídka práce > VEDOUCÍ SMĚNY KFC BRNO

VEDOUCÍ SMĚNY KFC BRNO

Náplň práce

• Možnost profesního růstu a osobního rozvoje
• 25 dní placeného volna za rok (20 dní dovolená a 5 dní Family Days)
• Možnost flexibilního plánování směn, abys stíhal i jiné aktivity
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Týmové mimopracovní aktivity a párty

Požadavky

• Schopnost vést tým a také ho správně motivovat
• Obchodní myšlení a analytické schopnosti
• Optimistický přístup za každé situace
• Orientace na Hosta

Nabízíme

Láká Tě práce v kolektivu a chtěl/a by ses stát součástí rodiny v KFC? Je Tvým cílem se neustále osobně rozvíjet a profesně růst? Chceš se učit novým věcem v rámci propracovaného tréninkového plánu? Pokud Tvé odpovědi zní ANO, pak neváhej, kontaktuj nás a přidej se do našeho týmu!

Informace o pozici

  • KFC
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Plat: Od 25000 Kč do 31000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Bonusy/prémieManažerský motivační program Sleva na firemní výrobky/služby Stravenky/příspěvek na stravování Dovolená 5 týdnů Vzdělávací kurzy, školení Kafetérie Občerstvení na pracovišti Firemní akce
  • Místo pracoviště: Brno, Rašínova 103