Nabídka práce > GENERÁLNÍ MANAŽER KFC KLADNO

GENERÁLNÍ MANAŽER KFC KLADNO

Náplň práce

• Práci ve stabilní a dynamické mezinárodní společnosti, kde dodržujeme „závazek k lidem“
• Možnost profesního růstu a osobního rozvoje
• Motivující finanční ohodnocení a možnost získání měsíčních i ročních bonusů ze ziskovosti restaurace
• 25 dní placeného volna za rok (20 dní dovolená a 5 dní Family Days)
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Možnost flexibilního plánování směn

Požadavky

• Optimista a dokážete za to vzít v nepříznivé situaci
• Orientován na Hosta
• Schopný vést tým a také ho správně motivovat
• Člověk s obchodním myšlením a analytickými schopnostmi

Nabízíme

Chtěli byste vést jednu z našich restaurací, podílet se na rozvoji společnosti a být dobrým lídrem svému týmu? Pak hledáme právě Vás! Chceme, aby nejenom naši Hosté, ale také naši zaměstnanci byli spokojení.

Informace o pozici

  • KFC
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Plat: Od 37000 Kč do 47000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Bonusy/prémieProvize z prodeje Manažerský motivační program Sleva na firemní výrobky/služby Flexibilní začátek/konec pracovní doby Stravenky/příspěvek na stravování Dovolená 5 týdnů Vzdělávací kurzy, školení Kafetérie Občerstvení na pracovišt
  • Místo pracoviště: Kladno, Petra Bezruče 3388