Nabídka práce > Asistent/ka indické umělkyně - práce z domova

Asistent/ka indické umělkyně - práce z domova

Náplň práce

práce na Internetu dle pokynů, komunikace (email, telefonicky).

Požadavky

Pozitivní vztah k umění a kultuře (Indické).
Základní znalost Angličtiny nutností, jiný evropský jazyk výhodou (viz. benefity).
při výborné komunikační schopnosti v Aj či jiném evropském jazyku navýšení platu.

Nabízíme

Pracovní čas je flexibilní a je na brigádníkovi/ci kdy si práci během dne u sebe doma naplánuje.
Vyžadujeme odpracovaných min. 8 hod. a max 20 hod. týdně z domova.
Možnost prodloužení brigády - dlouhodobé spolupráce s umělkyní.

Další informace

První plat je osobně v Praze na Zbraslavi po provedené práci (zaučení), další výplatné již převodem distančně.

Informace o pozici

  • PAPIA GHOSHAL
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Kultura a umění,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Základní znalost Angličtiny nutností, jiný evropský jazyk velkou výhodou (viz. benefity)
  • Plat: 120 kč/h - denní vyplácení
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: při výborné komunikační schopnosti v Aj či jiném evropském jazyku = navýšení platu
  • Vhodné pro: zájemce o práci z domova - studenty, důchodce, těhotné a matky na mateřské,
  • Místo pracoviště: Práce z domova, pohovor Praha - Zbraslav, 1. výplata osobně po zaučení a po práci