Nabídka práce > PLC PROGRAMÁTOR

PLC PROGRAMÁTOR

Náplň práce

* Implementace nových přípravků a nástrojů pro výrobní stroje a zařízení
* Programování PLC a měřících zařízení
* Vývoj a implementace zařízení a přípravků předcházejících reklamacím ze strany zákazníka
* Spolupráce s jednotlivými odděleními na zlepšování procesů výroby
* MESH Champion – 8.0 – 8 Machine Guarding, 8.0 – 9 Machining Safety

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* Stravenky
* Flexibilní pracovní dobu
* Firemní akce
* Příspěvky na penzijní připojištění

* Lokalita: Chomutov

Další informace

Máte zkušenosti s programováním PLC zařízení? Láká Vás také jejich testování a hledání chyb?
Pokud ano a navíc se domluvíte anglicky, tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis ještě dnes!

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: 45.000,- Kč - 60.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 4