Nabídka práce > LISAŘ - SEŘIZOVAČ

LISAŘ - SEŘIZOVAČ

Náplň práce

* Obsluhování a seřizování CNC lisu
* Vyměňování a seřizování nástrojů na lisech (jednoduchých a postupových, výměna svitků, uvolňování prvního kusu a mezioperační kontrola)
* Běžná denní údržba stroje, zahájení výroby
* Čtení a použití technické dokumentace
* Odpovědnost za kvalitu vyrobených dílů

Nabízíme

* Stabilní zázemí v české společnosti
* Příspěvek na stravování
* Zajímavou a různorodou práci
* Příspěvky na sportovní a kulturní akce
* Nástup možný ihned :-)

* Místo výkonu práce: Frýdecko - Místecko

Další informace

Umíte lisařinu a máte zkušenost i se seřizováním strojů? Víte, jak předělat a nastavit nástroj na mašině dle požadavků? Tak nám zašlete svůj životopis!

Česká stabilní společnost hledá posilu na pozici:

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 26.000,- Kč - 32.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 12