Nabídka práce > BRUSIČ

BRUSIČ

Náplň práce

* Zakázky dle projektů- různorodá práce
* Broušení pomocí elektrické ruční brusky, tmelení, nýtování
* Broušení menších dílců i velkých kusů
* Práce dle výkresové dokumentace
* Práce na 3 směny (7.5 hod. pracovní doba, volné víkendy)

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* Stravenky a závodní jídelnu
* Navýšení platu po zkušební době
* V případě zájmu možnost nadstandardně proplacených přesčasů
* Pevný výplatní termín a jistota peněz na účtu
* Bezproblémovou dopravu vlastním autobusem
* Podpoříme Vás v osobním rozvoji i kariérním růstu
* Nehodíme Vás hned do vody, máme propracovaný systém zaškolení
* Jsme flexibilní, nástup je možný okamžitě do pár dnů, nebo dohodou

Další informace

Stabilní mezinárodní společnost jejíž produkty používají lidé po celém světě přijme nové kolegy na pozici "Brusič" Jedná se o práci v moderním prostředí a fajn kolektivu. Máš-li zkušenost s obsluhou ruční brusky a třísměnný provoz není problém, zašli svůj životopis.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 28.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11