Nabídka práce > SPECIALISTA ODMĚŇOVÁNÍ

SPECIALISTA ODMĚŇOVÁNÍ

Náplň práce

* Nastavení systému odměňování zaměstnanců
* Vyjednávání s vedením společnosti
* Mapování trhu v oblasti zaměstnaneckých benefitů
* Správa systému kafeterie
* Příprava podkladů pro mzdovou účetní

Nabízíme

* Možnost zaměstnání ve stabilní, finančně zdravé společnosti
* Práci v příjemném kolektivu
* Flexibilní pracovní dobu
* Stravenky a příspěvky na životní pojištění
* Kafeterie a další benefity, které pro zaměstnance vyjednáte

* Lokalita: Chomutov

Další informace

Máte zkušenosti v oblasti personalistiky a HR? Máte zkušenosti s odměňováním zaměstnanců a vedením projektů? Hovoříte anglicky?

Máte chuť pracovat pro férového zaměstnavatele se zájmem o zlepšování podmínek pro své zaměstnance?

Pošlete nám svůj životopis a zúčastněte se výběrového řízení na pozici SPECIALISTY ODMĚŇOVÁNÍ pro chomutovskou výrobní společnost.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Administrativa, Personalistika a HR,
  • Plat: 30.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 4