Nabídka práce > IT PODPORA S POKROČILOU ZNALOSTÍ ANGLIČTINY

IT PODPORA S POKROČILOU ZNALOSTÍ ANGLIČTINY

Náplň práce

* Správa help desku
* Rychlým řešením se budeš snažit minimalizovat dopady IT problémů.
* Budeš udržovat vysokou úroveň, co se týká informovanosti zákazníků a zaměření na ně. Každodenní náplní bude také udržování komunikace se zákazníky.
* Budeš neustále v kontaktu s ostatními členy IT týmu a především service desku.
* V případě potřeby zprostředkuješ předání závažnějších problému k team leadrům či manažerům IT.

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* Multisport karta
* Bonus za doporučení
* Zkrácená pracovní doba 7,5 hod.
* Stravenky
* Firemní notebook a telefon
* Moderní kanceláře v Brně
* Důchodové pojištění
* Jazykové kurzy
* Každé pondělí pro tebe nachystáme snídaní a ve středu se můžeš těšit na ovocný den.

Další informace

Chtěl by si se stát součásti jedné z největších světových firem? Zajímají tě novinky v IT technologiích? Láká tě možnost navázat kontakty a seznámit se tak s lidmi z různých koutu světa? Máme pro tebe skvělou zprávu. Hledáme nového kolegu do našeho IT týmu v Brně.
Tato pozice je vhodná pro každého nadšence IT i bez předešlých dlouholetých zkušeností. Důležité je pro nás, že se umíš nadchnout pro věc a naučit se vše, co budeš potřebovat k plnění své práce.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: 30.000,- Kč - 33.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11