Nabídka práce > TECHNICKÁ PODPORA S AJ (25-30.000 Kč)

TECHNICKÁ PODPORA S AJ (25-30.000 Kč)

Náplň práce

* Zodpovědnost nad servisními službami
* Práce ve dvousměnném provozu
* Zajišťování telefonické podpory s klienty
* Zpracovávání měřitelných výstupů k zakázkám
* Občasné výjezdy v rámci ČR i zahraničí

Nabízíme

* Zaměstnání v mezinárodní společnosti
* Stravenky
* Dovolenou navíc
* Možnost profesního růstu a vzdělávání
* Jazykové kurzy v rámci firmy
* Místo výkonu práce: Třebíčsko

Další informace

Hledáte novou pracovní výzvu? Máte zkušenosti v oblasti servisních služeb a komunikace se zákazníkem? Domluvíte se anglicky? Pak jste pro nás ideální kandidát!

Stabilní společnost na Vysočině hledá nového kolegu do svého týmu na pozici TECHNICKÁ PODPORA S AJ (25-30.000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: 25.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 10