Nabídka práce > PRACOVNÍK VÝROBY S NÁSTUPNÍM BONUSEM

PRACOVNÍK VÝROBY S NÁSTUPNÍM BONUSEM

Náplň práce

* Kompletace produktů elektrovýroby, práce na menších i větších zakázkách
* Zapojování kabelů, navíjení, kontrola a balení výrobků
* Práce na stanovištích, poloautomatické lince

Nabízíme

* Nástupní bonus ve výši 10.000-20.000 Kč
* Extra odměny za práci přesčas
* Dotované závodní stravování a stravenky
* 25 dní dovolené
* Věrnostní prémie
* Pracovní doba 7,5 hodiny denně
* Práce v sedě i ve stoje
* Místo pracoviště Brno-jih

Další informace

Chcete dostávat pravidelně výplatu za odvedenou práci a k tomu navíc spoustu FAJN benefitů? Jste manuálně zručný člověk? Víc od Vás nepožadujeme. Pokud máte zájem prosím o zaslání Vašeho životopisu nebo mi rovnou zavolejte. Budu se na Vás těšit.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 23.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11