Nabídka práce > FIREMNÍ PŘEKLADATEL/KA s AJ a NJ Praha

FIREMNÍ PŘEKLADATEL/KA s AJ a NJ Praha

Náplň práce

* překládání textů určených pro zahraniční zákazníky a obchodní partnery
* koordinace překladů
* práce na různých interních projektech
* úzká spolupráce s kolegy v Německu

Nabízíme

* týden dovolené navíc
* flexibilní pracovní dobu
* možnost využití home office
* systém Cafetérie
* příspěvek na stravování
* příspěvek na penzijní/životní pojištění
* termín nástupu: 1.9.2019
* místo výkonu práce: Praha 5

Další informace

Jste komunikativní člověk se smyslem pro detail? Ovládáte plynule anglický a německý jazyk? Máte již zkušenosti s překladatelskou činností?

Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní obchodně výrobní společnost zaměřená především na nové technologie hledá posilu do svého týmu na pozici:

FIREMNÍ PŘEKLADATEL/KA s AJ a NJ Praha (40-50.000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Personalistika a HR,
  • Plat: 40.000,- Kč - 50.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 1