Nabídka práce > JUNIOR HR KONZULTANT

JUNIOR HR KONZULTANT

Náplň práce

* Vyhledávání kandidátů v oblasti IT - všechno tě rádi naučíme
* Práce s databázemi a sociálními sítěmi
* Screening a zpracování životopisů
* Vedení pohovorů s kandidáty
* Tvorba a správa inzerátů
* Účast na pohovorech ve firmách
* Administrativní činnost

Nabízíme

* Motivující finanční ohodnocení (fix + odměny)
* Soutěže a možnosti profesního růstu
* Benefity (sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění)
* Možnost vzdělávání se díky hrazeným seminářům a besedám
* Prima partu lidí

* Místo výkonu práce: Praha 8

Další informace

Baví tě práce s lidmi, ale nevíš, kde své dovednosti nastartovat či vypilovat? Nevadí, že nemáš zkušenosti, vezmeme si tě pod křídlo a vše naučíme. :) Chceš se dostat do světa IT recruitmentu? V tom případě se těším se na tvoje CV.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Personalistika a HR,
  • Plat: 25.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 1