Nabídka práce > INŽENÝR ÚDRŽBY SE ZAMĚŘENÍM NA SAP

INŽENÝR ÚDRŽBY SE ZAMĚŘENÍM NA SAP

Náplň práce

* plánovat a organizovat údržbu strojů a budov
* podílet se na implementaci systému SAP
* řešit akutní opravy v rámci kooperace s vedoucím údržbářů a podřízenými
* tvoření návrhů na snižování nákladů oprav se zachováním potřebné kvality
* podílení se na zlepšování procesů plánování údržby
* objednávání náhradních dílů a strojů
* vedení dokumentace
* dodržování BOZP a PO

Nabízíme

* flexibilní začátek a konec pracovní doby
* 13. mzdu
* příspěvek na penzijní připojištění
* stravenky
* 25 dní dovolené
* příspěvek na volnočasové aktivity

* lokalita do 20 min. od Tachova

Další informace

Máte zkušenosti v údržbě v automotive nebo výrobní společnosti? Měli jste zodpovědnost za plánování údržby strojů, zařízení, budov a objektů?

Skvělé! Pak tato pozice je pro vás!

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika, Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: 45.000,- Kč - 55.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 6