Nabídka práce > PROGRAMÁTOR ŘÍDÍCÍCH SYSTÉMŮ

PROGRAMÁTOR ŘÍDÍCÍCH SYSTÉMŮ

Náplň práce

* Zhotovení programu či případných změn
* Odstraňování odchylek
* Testování programu na reálném robotovi
* Praktická úprava robotů ve výrobě
* Zefektivňování výroby u zákazníka

Nabízíme

* Rozmanitou práci u lídra na trhu
* Přístup k nejnovějším technologiím v oboru
* Možnost dalšího kariérního růstu a osobního rozvoje
* Práci na projektech v ČR i zahraničí
* Příspěvek na stravování

* Místo výkonu práce: okres Jihlava

Další informace

Máte elektrotechnické vzdělání? Hledáte novou šanci, rádi byste využili své zkušenosti a schopnosti, seberealizovali se a za svou prací viděli výsledky? Domluvíte se anglicky? Pak hledáme práve Vás!

Dynamicky se rozvíjející společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici:

PROGRAMÁTOR ŘÍDÍCÍCH SYSTÉMŮ (28 - 35.000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Technické profese,
  • Plat: 28.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 10