Nabídka práce > SPECIALISTA VÝTAHŮ

SPECIALISTA VÝTAHŮ

Náplň práce

* Plánování velkých oprav
* Cesty k zákazníkům
* Servisní a revizní činnost na zařízeních
* Odpovědnost za dodržování naplánovaných termínů
* Komunikace se zákazníky a provozovatel zařízení

Nabízíme

* služební automobil i k soukromým účelům
* 1 týden dovolené navíc
* 3 dny zdravotního volna
* příspěvek na stravování (40,- na 80 Kč stravenku)
* příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
* příspěvek na jazykové kurzy (5.000 Kč)
* vstupu zdarma do sportovních a relaxačních zařízení
* mobilní telefon iPhone i k soukromým účelům
* Technické vzdělávání a zvyšování kvalifikace
* Zázemí prosperující mezinárodní společnosti
* Perspektivní a stabilní zaměstnání

Místo výkonu práce: Praha
Nástup: možný IHNED

Další informace

Pohybujete se v oblasti elektrotechniky? Máte zkušenost se zdvihacími zařízeními? Baví Vás cestovat a komunikovat se zákazníky? Pak jste právě VY tím, koho hledáme!

Stěžejní producent vertikální a horizontální pohybliv techniky hledá posilu na pozici:

SPECIALISTA VÝTAHŮ (35-40.000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Elektrotechnické profese, Technické profese,
  • Plat: 35.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 1