Nabídka práce > STORAGE/BACKUP SERVER EXPERT

STORAGE/BACKUP SERVER EXPERT

Náplň práce

* Zodpovědnost za centrální správu a údržbu zálohovacích systémů a úložišť dodavatelů NetApp, HPE a Symantec
* Konfigurace, monitoring a řešení problémů v rámci 3rd level IT support
* Implementace nových řešení v rámci projektů
* Administrace platformy Windows

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* 7,5 hodinový pracovní den
* Široké možnosti dalšího odborného i jazykového vzdělávání
* Laptop a mobilní telefon s firemním tarifem
* Multisport kartu
* Stravenky
* Účast na mezinárodních služebních cestách
* Práci v moderním prostředí

Další informace

Získal jste za svou kariéru zkušenosti s MS Servery a jejich zálohováním? Zajímáte se o nové a dynamicky se vyvíjející technologie? Používání anglického jazyka na denní bázi Vám nečiní problém? Pak hledáme právě Vás! Zašlete nám Vaše CV a staňte se členem světového IT oddělení jedné z největších společností.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: 45.000,- Kč - 55.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11