Nabídka práce > Jsi-li "FRESH GRADUATE" s praxí ve financích hledající práci v mladém multilingual kolektivu - dej o sobě vědět!

Jsi-li "FRESH GRADUATE" s praxí ve financích hledající práci v mladém multilingual kolektivu - dej o sobě vědět!

Náplň práce

Máme tu různé pozice s různým finančních zaměřením. Pozici vybereme dle Tvých preferencí.

Požadavky

Pro nás je důležité, abys byl motivovaný, proaktivní, týmový hráč se schopností vše vykomunikovat a uměl dobře anglicky.

Zbytek Tě naučíme a zaškolíme na vše, co budeš potřebovat.

Budeš pracovat v SAP a v Excelu, se kterým je potřeba, abys již měl určitou pracovní zkušenost - kontingenční tabulky a základní funkce.

Nabízíme

Co u nás získáš a můžeme Ti nabídnout?

Máme mladý kolektiv plný různorodých národností.

Angličtina je naším korporátním jazykem uvnitř firmy, avšak vítány jsou i další jazyky, které se Ti u nás budou hodit.

Máme rotační program, díky kterému máš šanci posouvat se mezi odděleními.

Máme příspěvky na jazyky, které můžeš  dlouhodobě rozvíjet.

Flexibilní pracovní doba je u nás také velmi využívána.

Stravenky a další benefity zajištěny.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek