Nabídka práce > PROCESNÍ INŽENÝR - AUTOMOTIVE

PROCESNÍ INŽENÝR - AUTOMOTIVE

Náplň práce

* Spolupráce s projektovými týmy v oblasti efektivity výroby
* Řešení problémů ve výrobě a aplikace nápravných opatření, snížení zmetkovitosti
* Plánování kapacit výrobních linek
* Zpracování reportů a výrobní dokumentace
* Schvalování úprav výroby, zavádění změn v sérii

Nabízíme

* Roční bonusy
* Týden dovolené navíc
* Pružnou pracovní dobu, pouze 37,5 hod/týdně
* Příspěvek na stravování
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Podporu vzdělávání, školení a kurzy
* Firemní akce
* Možnost kariériního postupu v rámci společnosti

* Místo výkonu práce: Praha - východ

Další informace

Máte zkušenosti jako technolog či procesní inženýr v automotive?
Rád vymýšlíte zlepšováky a máte plnou hlavu nápadů?
Je nastavování a zlepšování výrobních procesů, to co Vás naplňuje?

Tak se chopte této jedinečné pracovní příležitosti a začněte pracovat pro významnou společnost působící v oblasti automobilovém průmyslu jako PROCESNÍ INŽENÝR (40-45.000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství,
  • Plat: 40.000,- Kč - 45.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 2