Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - ZAHRANIČÍ

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - ZAHRANIČÍ

Náplň práce

* Prezentace firmy a jejích produktů
* Rozvoj obchodní sítě
* Navazování a udržování dlouhodobých obchodních vztahů
* Analýza obchodních případů
* Tvorba nabídek, včetně veřejných výběrových řízení v zahraničí
* Časté zahraniční pracovní cesty

Nabízíme

*Práci ve stabilní společnosti
*Zajímavé mzdové podmínky
*Možnost seberealizace
*5 týdnů dovolené
*Firemní vzdělávání
*Místo výkonu práce: Blanensko

Další informace

Jste zdatný obchodník se zkušeností z oblasti elektro/energo či výrobní společnosti? Rádi pracujete na velkých věcech, které díky Vám získávají ten správný směr? Hovoříte plynně anglicky a chcete cestovat?
Pak hledáme právě Vás!

Česká společnost, jednička ve svém oboru, hledá do svého týmu kolegu na pozici

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - ZAHRANIČÍ (50-55.000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Elektrotechnické profese, Strojírenství,
  • Plat: 50.000,- Kč - 55.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11