Nabídka práce > ZÁKAZNICKÝ SERVIS – ABSOLVENT VŠ NJ+AJ

ZÁKAZNICKÝ SERVIS – ABSOLVENT VŠ NJ+AJ

Náplň práce

* denní komunikace se zahraničními klienty v německém jazyce
* předání informací o cenách letenek a rezervací
* zodpovězení otázek z webových stránek
* práce s interním systémem
* komunikaci napříč společností v anglickém jazyce
* sdělení informací o produktech společnosti

Nabízíme

* práci v mladém kolektivu
* možnost využití plného home office
* zvýhodněné ceny letenek
* jazykové kurzy
* stravenky v hodnotě 90 Kč
* místo výkonu práce: Brno

Další informace

Jste čerstvý absolvent VŠ a máte němčinu a angličtinu na výborné úrovni? Nemáte žádné zkušenosti, a přesto si chcete vydělat zajímavé peníze? Jste komunikativní osobnost s výbornými vyjednávacími schopnostmi? Nemáte praxi, ale i přesto se chcete uplatnit na trhu práce? Chcete denně využívat oba jazyky v zaměstnání? Chcete se podílet na projektech a komunikovat s cestovními kancelářemi? Pokud je Vaše odpověď ANO, zašlete nám svůj životopis.
Letecká společnost hledá novou posilu do týmu, a to na pozici ZÁKAZNICKÝ SERVIS – ABSOLVENT VŠ NJ+AJ (23000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Plat: 23.000,- Kč - 23.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11