Nabídka práce > KONSTRUKTÉR - SENIOR S AJ NEBO NJ

KONSTRUKTÉR - SENIOR S AJ NEBO NJ

Náplň práce

*Vedení jednotlivých přidělených projektů po strojně-konstrukční stránce
*Produktový vývoj, inovace a kontinuální zefektivňování produkce
*Vytváření konstrukční a projektové dokumentace (MS Office, aj.)
*Práce v softwaru Inventor a AutoCAD
*Komunikace v rámci přiděleného týmu v ČJ
*Komunikace se zákazníky a centrálou (AJ/NJ)
*Dohled nad stránkou mechanického designu v jednotlivých produktových sériích

Nabízíme

*Nadstandartní mzdové ohodnocení
*Práci s unikátní technologií pro mezinárodní zakázky
*Dotované stravování
*Příspěvky na dopravu, sportovní aktivitu aj.
*Propracovaný systém vzdělávání
*Lokalita: Olomoucký kraj

Další informace

Považujete se za kvalifikovaného odborníka v oblasti strojní konstrukce a máte za sebou v tomto odvětví dlouholetou praxi? Pracoval jste na zakázkách pro zahraniční klienty či v mezinárodní společnosti, kde jste využíval anglický nebo německý jazyk? Máte zkušenosti s organizací a koordinací práce dalších zaměstnanců?

Pak je Vám tato pozice šitá na míru! Vám stačí pouze reagovat na tuto inzerci zasláním Vašeho strukturovaného životopisu.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Plat: 30.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 12