Nabídka práce > SPECIALISTA TECHNOLOGIE

SPECIALISTA TECHNOLOGIE

Náplň práce

*Analýza, správa a příprava pracovních postupů
*Vedení technické dokumentace
*Zavádění nových postupů výroby, technologických inovací
*Zvyšování efektivity, hledání prostorů pro zlepšení
*Komunikace napříč společnosti včetně se zahraničním vedením

Nabízíme

*Motivující finanční ohodnocení
*Flexibilní pracovní dobu
*5 týdnů dovolené
*Jakové kurzy
*Příspěvky na PP
*Místo pracoviště: Praha - Východ

Další informace

Jste technicky zaměřená osobnost?
Máte zkušenosti se zaváděním a kontrolou procesů a domluvíte se anglicky? Chcete se nadále rozvíjet v oboru a získávat nové zkušenosti v rámci nadnárodní společnosti?

Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Úspěšná výrobní společnost s mezinárodní působností přijme šikovného kandidáta/ku na pozici SPECIALISTA TECHNOLOGIE

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika, Strojírenství,
  • Plat: 0,- Kč - 0,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 2