Nabídka práce > ZÁSTUPCE HR MANAŽERA - OBLAST VZDĚLÁVÁNÍ

ZÁSTUPCE HR MANAŽERA - OBLAST VZDĚLÁVÁNÍ

Náplň práce

* Vývoj + rozvoj vzdělávacích systémů
* Podpora zaměstnanců a manažerů
* Talent management
* Organizace školení
* Monitoring vzdělávacích procesů a cílů s ohledem na zájmy společnosti
* Sestavování hledaných profilů kanidátů pro nové pozice
* Selekce interních i externích náborových nástrojů
* Komunikace s centrálou

Nabízíme

* Zaměstnání v moderní, stabilní firmě
* Možnost profesního růstu
* Možnost dalšího vzdělávání
* Příspěvky na stravování a možnost návštěvy sportovního zařízení zdarma
* Příspěvek na životní pojištění, další sociální výhody

* Lokalita- okres Chomutov

Další informace

Máte zkušenosti z výrobní společnosti v oblasti HR? Zajímáte se o rozvoj, motivaci a vzdělávání zaměstnanců? Jste kreativní? Pokud ano, jste to Vy, koho hledáme!

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Administrativa, Personalistika a HR,
  • Plat: 30.000,- Kč - 42.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 4