Nabídka práce > INTEGRATION ARCHITECT

INTEGRATION ARCHITECT

Náplň práce

* Odhalování nefunkčností produktu s ohledem na dané požadavky a navrhování nové architektury
* Zajištění funkcionality, provedilnosti a integrace se současnými systémy a platformami
* Poskytování komplexní technické podpory
* Podíl na zajišťování vyšší výkonnosti systémů
* Odhalování mezer ve vývoji a jejich náprava

Nabízíme

* Flexibilní pracovní dobu
* Pět týdnů dovolené a čtyři sick-days
* Finanční bonusy
* * Příspěvek na mobilní volání a data pro soukromé účly
* Slevy na firemní výrobky
* Hrazené obědy a občerstvení na pracovišti
* Neformální firemní prostředí a akce
* V případě zájmu možnost praxe v zahraničí

Další informace

Máte bohaté zkušenosti s vývojem SW, orientujete se v odvětví implementace systémů a chtěli byste se profesně posunout zas o kus dále?

Pak je tato pozice pro Vás!

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: 60.000,- Kč - 90.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 13