Nabídka práce > MANAŽER OBCHODNÍHO TÝMU (35 000 - 60 000 Kč)

MANAŽER OBCHODNÍHO TÝMU (35 000 - 60 000 Kč)

Náplň práce

* utváření strategie a rozvoj svěřeného obchodního týmu
* zaškolení a vedení týmů personálních konzultantů
* akvizice a aktivní budování vztahů s firemními zákazníky
* účast a profesionální reprezentování společnosti na veřejných akcích
* podílení se na mapování nových trendů v oblasti HR a oboru svěřeného týmu
* odpovědnost za obchodní výsledky týmu, reporting

Nabízíme

* motivující finanční ohodnocení (fixní a pohyblivá složka)
* systém motivačních odměn, věcné dary dle dosažených výsledků
* balík zaměstnaneckých benefitů (stravenky, penzijní připojištění, sick days,…)
* využívání notebooku, telefonu k soukromým účelům
* jazykové a odborné vzdělávání
* příjemné prostředí mladé firmy
* místo výkonu práce: Brno

Další informace

Máte zkušenosti s budováním dlouhodobých vztahů se zákazníky? Disponujete dovednostmi vedení obchodního týmu a můžete je prokázat výsledky? Přijímáte rádi výzvy a překonáváte překážky?

Česká personální agentura s vybudovaným postavením na trhu hledá nového kolegu na pozici:

MANAŽER OBCHODNÍHO TÝMU

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Administrativa, Obchod a prodej, Logistika a doprava,
  • Plat: 35.000,- Kč - 60.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11