Nabídka práce > VÝVOJOVÝ TECHNOLOG EXTRUZE

VÝVOJOVÝ TECHNOLOG EXTRUZE

Náplň práce

* Vytváření technologických postupů pro extruzi
* Zodpovědnost za zlepšování procesů
* Optimalizace a návrhy nových forem
* Sledování novinek a trendů pro extruzi plastů
* Spolupráce na vývoji a testování

Nabízíme

* Možnost relokace a firemního ubytování
* Možnost seberealizace, otevřenost novým nápadům a zlepšením
* Práci ve stabilní společnost a příjemném prostředí
* Volné dny navíc
* Finanční bonusy a prémie

* Místo výkonu práce: cca 20km od Havlíčkova Brodu

Další informace

Máte vzdělání a praxi v oblasti technologie zpracování plastů? Rád zlepšujete procesy a hledáte možnosti, jak lze něco vyrobit lépe a efektivněji? Máte zkušenosti s extruzí, různými typy forem a materiálů? Pak jste to právě Vy, koho hledáme na pozici VÝVOJOVÝ TECHNOLOG EXTRUZE na Vysočině.

Výrobní společnost se zahraniční působností hledá nového kolegu na pozici:

VÝVOJOVÝ TECHNOLOG EXTRUZE (40 - 60.000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Plat: 40.000,- Kč - 60.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 8