Nabídka práce > Web developer (ASP.NET) - Vhodné i pro absolventy

Web developer (ASP.NET) - Vhodné i pro absolventy

Náplň práce

- Budeš se podílet na vývoji nové webové aplikace pomocí ASP.NET, dále podporovat a rozšiřovat webový obsah.
- Součásti práce bude i analýza a návrh technického řešení na webu pro interní potřeby.
- Zkrátka se naučíš programovat pro reálnou potřebu, kde ti samozřejmě rádi předají své zkušenosti zkušení kolegové.

Požadavky

- Nadšení pro IT a programování. Pokud k tomu ještě přidáš vlastní kreativitu, nápaditost a chuť učit se, máš místo v týmu.
- Samozřejmě potřebujeme i znalost ASP.NET, HTML, CSS, JavaSctript, Jquery, SQL, což je pro nadšence sranda.
- Anglický jazyk zde využiješ na denní bázi, tudíž je nutná AJ na komunikativní úrovni.

Nabízíme

- Práci si zde můžeš přizpůsobit svým časovým možnostem.
- Neformální prostředí
- Super kolegové zaručí to, že se zde budeš cítit dobře a získáš od nich nové zkušenosti
- Mezinárodní prostředí

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek