Nabídka práce > SUPERVIZOR VÝROBNÍ LINKY

SUPERVIZOR VÝROBNÍ LINKY

Náplň práce

* Práce v oddělení laminace
* Vedení zaměstnanců výrobní linky a zajištění plynulého chodu
* Správa dokumentace výrobního procesu
* Záznamy a analýza dat o výrobě
* Návrh a realizace nápravných opatření
* Kontrola plnění úkolů podřízených

Nabízíme

* 25 dní dovolené
* Příspěvek na stravování s výběrem několika jídel a kafetérie
* Super mzdové ohodnocení s motivační složkou mzdy
* Možnost nákupu elektroniky za výhodné ceny
* Dobrou dopravní dostupnost (MHD)
* Příspěvek na penzijní a životní připojištění

* Místo výkonu práce: Okres Pardubice

Další informace

Jste ochotný pracovat na směny, máte zkušenosti s vedením lidí a organizací jejich činností? Láká Vás práce v moderním oddělení a komunikujete anglicky alespoň na mírně pokročilé úrovni?

Pokud jste si právě teď řekli ANO, neváhejte a zašlete mi svůj životopis.

Automotive společnost hledá do svého týmu šikovné ruce na pozici SUPERVIZOR VÝROBNÍ LINKY.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 30.800,- Kč - 34.500,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 8