Nabídka práce > SERVISNÍ TECHNIK - ZAHRANIČNÍ CESTY

SERVISNÍ TECHNIK - ZAHRANIČNÍ CESTY

Náplň práce

* Oprava a servis zařízení
* Komunikace s českými i zahraničními klienty
* Analýza závad
* Instalace zařízení u zákazníka
* Výjezdy do zahraničí

Nabízíme

* Stravenky
* Příspěvky na dopravu
* Příspěvek na penzijní pojištění
* Kurzy angličtiny hrazené zaměstnavatelem
* Mobilní telefon, notebook i k soukromým účelům

* Místo výkonu práce: střed Kraje Vysočina

Další informace

Máte zkušenosti se servisováním strojů, angličtina Vám nedělá problém a rádi byste své zkušenosti uplatnili i v rámci zahraničních cest? Pokud jste si na všechny otázky odpověděli ANO, neváhejte nám poslat svůj životopis!

Výrobní společnost s působností v zahraničí hledá nového kolegu na pracovní pozici:

SERVISNÍ TECHNIK - ZAHRANIČNÍ CESTY (35-40.000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Technické profese,
  • Plat: 35.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 10