Nabídka práce > MANAŽER ODDĚLENÍ DISPOZIC s NJ a AJ

MANAŽER ODDĚLENÍ DISPOZIC s NJ a AJ

Náplň práce

* koordinace dispozičního prodeje, zodpovědnost za plnění dodávek zákazníkům
* zodpovědnost za 5 Disponentů pro prodej dispozic
* řešení problémových situací, vyřizování reklamací
* komunikace se zahraničními zákazníky, dopravci
* spolupráce na nových inovativních projektech
* tvorba a plnění nouzových plánů
* služební cesty v rámci ČR
* pravidelný reporting

Nabízíme

* smlouvu na dobu neurčitou
* příspěvek na volnočasové aktivity
* stravenky
* bonusy, prémie
* termín nástupu: IHNED (nebo dle dohody)
* místo výkonu práce: okr. Kolín, Nymburk

Další informace

Máte zkušenosti ve výrobní společnosti v oblasti logistiky a dispozic? Máte zkušenost s vedením lidí? Jste komunikativní člověk, který umí řešit krizové situace? Domluvíte se bez problémů německy se zahraničními zákazníky a občas i anglicky?

Tak hledáme právě Vás!

Významná společnost působící v automobilovém průmyslu hledá posilu do svého týmu na pozici:

MANAŽER ODDĚLENÍ DISPOZIC s NJ a AJ (65-95.000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Logistika a doprava, Obchod a prodej,
  • Plat: 65.000,- Kč - 95.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 2