Nabídka práce > TECHNOLOG - NORMOVAČ

TECHNOLOG - NORMOVAČ

Náplň práce

* Příprava a normování práce
* Sestavování technologických postupů pro nové produkty
* Zodpovědnost za schvalování nových dílů pro sériovou výrobu
* Návrh a realizace optimalizačních řešení
* Spolupráce s oddělením technologie a kvality

Nabízíme

* Týden dovolené navíc
* Motivující finanční ohodnocení
* Příspěvky na připojištění
* Jazykové kurzy a odborné vzdělávání
* Individuální přístup, příjemný kolektiv
* Příspěvek na stravování

* Místo výkonu práce: Havlíčkův Brod

Další informace

Máte zkušenosti se zaváděním nových dílů, normováním práce a také s finálním rozběhem sériové výroby daného dílu? Domluvíte se německy a chtěl byste jazyk dále využívat? Pak hledáme právě Vás!

Automotive společnost s mezinárodním zázemím hledá kolegu na pozici:

TECHNOLOG – NORMOVAČ (38 – 50.000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika, Strojírenství,
  • Plat: 38.000,- Kč - 50.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 8