Nabídka práce > STANIČNÍ SESTRA

STANIČNÍ SESTRA

Náplň práce

* Personální vedení cca 25 pracovníků
* Příprava dlouhodobých plánů
* Zajišťování správného chodu oddělení
* Účast na všech poradách vedení
* Podílení se na péči s ošetřujícím lékařem
* Zajišťování ošetřovatelské a sociální péče klientů

Nabízíme

* Práci na plný úvazek
* 25 dní dovolené
* Zajímavé finanční ohodnocení
* Pevnou pracovní dobu
* Pracovní benefity (příspěvky na dovolenou, wellness, vstupenky do ZOO, dětské tábory)
* Možnost ubytování mezi směnami přímo v areálu
* Zvýhodněné stravování
* Místo výkonu práce: Královéhradecký kraj

Další informace

Úhel pohledu na zdravotní sestry se očima společnosti liší. Hraje v tom roli spousta věcí. Přednostně záleží, na čích bedrech leží chod celého oddělení, protože ten člověk utváří směr hodnot a profesionality ostatních pracovníků a také atmosféru pracoviště. A právě ta správná atmosféra vede k excelentním výkonům a spokojenosti zaměstnanců, a tím i klientů. Máte zkušenosti s vedením pracovníků? Láká vás vést vlastní tým v domově pro seniory? Jste vystudovaná zdravotní sestra? Pak nám reagujte.

STANIČNÍ SESTRA (OD 35 000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Plat: 35.000,- Kč - 0,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 9