Nabídka práce > Hledáme zaměstnance pro hotely po celém Švýcarsku.

Hledáme zaměstnance pro hotely po celém Švýcarsku.

Náplň práce

Nabízíme pozice jako:

kuchařka
pizza výrobce
pomocný kuchař .
myčka
služka
číšníci / servírka a další hotelový personál

Zaměstnanecké výhody, benefity
- ubytování v místě pracoviště (personální dům)
- Zdokonalení se v jazyce
- velmi krásná oblast (hrady, vinice, řeka Rýn, turistický ruch)
- Zdravotní a sociální pojištění, strava a především ubytování v místě pracoviště

Pokud máte zájem, zašlete nám svůj životopis

Požadavky

Nabízíme

dynamika, vzdělání, spolehlivost, flexibilita a vynikající schopnost pracovat v týmu.

Informace o pozici

  • Elis Group
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek