Nabídka práce > VEDOUCÍ KVALITY

VEDOUCÍ KVALITY

Náplň práce

* řízení kvality a vedení podřízených pracovníků
* správa veškeré dokumentace související s kvalitou
* řešení zákaznických reklamací a realizace auditů
* plánování preventivních opatření při neshodách
* návrhy nápravných opatření a zajištění jejich realizace
* provádění analýz a hodnocení ukazatelů kvality
* komunikace s dodavateli i zákazníky

Nabízíme

* práci ve stabilní mezinárodní společnosti
* smlouvu na dobu neurčitou
* pružnou pracovní dobu
* odborné a jazykové vzdělávání
* příspěvek na stravování
* týden dovolené navíc po 1 roce

* lokalita - Chomutovsko

Další informace

Máte zkušenosti na vedoucí pozici v kvalitě? Jste technicky zdatný člověk hovořící anglickým jazykem? Jste člověk komunikativní, organizačně schopný a odolný proti stresu? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti na pozici VEDOUCÍ KVALITY na Chomutovsku? Pak jste to právě vy, koho hledáme! Výrobní společnost hledá kandidáty na pozici: VEDOUCÍ KVALITY.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: 55.000,- Kč - 60.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 4