Nabídka práce > OBSLUHA VÝROBNÍHO STROJE

OBSLUHA VÝROBNÍHO STROJE

Náplň práce

* Obsluha částečně automatizovaného stroje
* Základní nastavení stroje
* Práce ve třísměnném provozu bez víkendů!

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* Zkrácená pracovní doma 7,5h
* Smlouva na dobu neurčitou
* Stravenky v hodnotě 110 Kč
* Finanční bonusy za docházku, výsledky, atd.
* Pravidelné roční navyšování platu
* Příplatky za případnou práci o víkendu nebo přesčas
* Příspěvek na životní, úrazové pojištění a penzijní připojištění
* Občerstvení na pracovišti

Další informace

Máte zájem o práci ve výrobní společnosti v Brně? Máte zkušenosti s obsluhou strojů? Nebojíte se fyzické práce a máte chuť pracovat v mladém a přátelském kolektivu? Přihlaste se k nám!

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 24.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11