Nabídka práce > PROJEKTANT ELEKTRO PRO ABSOLVENTY

PROJEKTANT ELEKTRO PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

* významné zaučení na pracovní pozici
* návrh dokumentace k daným projektům
* komunikace s kolegy při tvorbě technických návrhů
* projektování rozvoden, sítí, komunikace, řízení apod.
* užívání technické angličtiny
* dozor nad realizací

Nabízíme

* práci v perspektivní společnosti
* zaškolení na pracovní pozici
* profesní i osobnostní růst
* 5 týdnů dovolené
* firemní stravování
* jazykové a odborné kurzy
* místo práce: Brno

Další informace

Jste absolventem vysoké školy se zaměřením na elektrotechniku a hledáte své první zaměstnání v oboru? Chcete pracovat ve společnosti, která Vám pomůže růst a předá Vám vlastní zkušenosti a znalosti? Rádi se učíte novým věcem a chcete pracovat v Brně? Pak dále již nehledejte a reagujte na pracovní pozici PROJEKTANT ELEKTRO - JUNIOR ještě dnes!

Úspěšná společnost působící na v Jihomoravském kraji hledá kandidáta na pozici:

PROJEKTANT ELEKTRO - JUNIOR (25 – 30 000,- Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: 25.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11