Nabídka práce > SPECIALISTA PROCESNÍHO INŽENÝRSTVÍ

SPECIALISTA PROCESNÍHO INŽENÝRSTVÍ

Náplň práce

* Stanovování, sledování a optimalizace výrobních procesů
* Identifikace problémů ve výrobě, jejich analýza a odstraňování příčin
* Podílení se na vývoji nových výrobních procesů
* Tvorba procesní výrobní dokumentace
* Komunikace s výrobou, zákazníky, dodavateli

Nabízíme

* Práci v dynamicky se rozvíjející firmě s celosvětovou působností
* Finanční měsíční a roční bonusy
* Mnoho benefitů hmotného i nehmotného charakteru zpříjemňujících práci
* Naprosto přátelské pracovní prostředí
* Možnost nástupu IHNED

* Místo výkonu práce: 20km od Ostravy

Další informace

Máte zkušenosti s nastavováním technologických a výrobních procesů? Jste technický typ a domluvíte se anglicky? Chcete být za svou kvalitně odvedenou práci kvalitně odměněn? Pak je zde příležitost právě pro Vás!

Stabilní mezinárodní strojírenská společnost, špička ve svém oboru, obsazuje pozici:

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Plat: 40.000,- Kč - 60.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 12