Nabídka práce > PLÁNOVAČ VÝROBY

PLÁNOVAČ VÝROBY

Náplň práce

* Plánování výroby pro klienty
* Určování priorit a pořadí výroby
* Kontrola termínů a plnění plánu
* Optimalizace výrobního plánu dle aktuální situace
* Komunikace s výrobou a oddělením zpracovávajícím objednávky
* Zpracování dokumentace pro výrobu

Nabízíme

* Stabilní zázemí ve firmě s celosvětovou působností
* Zajímavé mzdové ohodnocení na základě zkušeností
* Přátelské pracovní prostředí
* Možnost kariérního růstu
* Možnost jazykového a odborného vzdělávání
* Nástup možný IHNED

* Místo výkonu práce: Frýdecko - Místecko

Další informace

Máte zkušenost ve výrobě a povědomí o tom, co obnáší plánování výroby? Umíte tvořit kontingenční tabulky a makra v MS Excel? Pak nám zašlete svůj životopis!

Významná výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 30.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 12