Nabídka práce > GLOBÁLNÍ BI SUPPORT (80 – 120.000 Kč)

GLOBÁLNÍ BI SUPPORT (80 – 120.000 Kč)

Náplň práce

*Monitorování, oprava a pravidelné odesílání dat BI do systému SAP BW a BW/4HANA.
*Řešení incidentů a služeb.
*Podpora interních koncových uživatelů BI.
*Přenos nových aplikací BW reporting z projektu do provozu.
*Implementace změn na základě požadavků zákazníka; nastavení a další rozvoj implementovaných procesů ETL.

Nabízíme

*5 týdnů dovolené.
*7,5 hodiny pracovní doba.
*Možnost technických školení.
*Stravenky.
*Multisport karta.
*Zahraniční cesty.
*Relax zóny a terasa.
*Firemní počítač.
*Mobilní telefon.
*Jazykové kurzy.
*Penzijní připojištění.

Další informace

Baví tě práce s daty, jejich kontrola a úprava? Máš zkušenosti s BI a SAP/BW? Chceš pracovat v super kolektivu, kde se budeš mít ještě co naučit? Videokonference v anglickém jazyce jsou pro tebe hračkou?

Pokud je tvoje odpověď ano přidej se k nám!

Globální BI Support (80 – 120.000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: 80.000,- Kč - 120.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11