Nabídka práce > TEAM LEADER C# DEVELOPER (100 – 120.000 Kč)

TEAM LEADER C# DEVELOPER (100 – 120.000 Kč)

Náplň práce

*Vývoj C# desktopové aplikace.
*Určování technického směru vývoje.
*Spolupráce s kolegy na všech úrovních projektu.
*Posouvat vývojáře k ještě lepším výsledkům.

Nabízíme

Zajímavé finanční ohodnocení.
Práce na zajímavém projektu.
5 týdnů dovolené.
Flexibilní pracovní doba možnost home office.
Práce v mezinárodním týmu.
Notebook a telefon.
Stravenky.

Další informace

Máš silné zkušenosti v C#? Dokážeš technický směřovat své kolegy, ale pořád Ti není cizí programování? Chceš se podílet na vývoji software, který zefektivňuje práci?

Pokud je tvoje odpověď ano, přidej se k nám!

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: 100.000,- Kč - 120.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 12